رومانسون فریم

450,000 تومان

این ساعت با طراحی ویژه و رنگ طلایی در دسته و بدنه با نگین های ظریف ظاهری لوکس و زیبا را برای شما به ارمغان می اورد

 برند رومانسون با گسترش فعالیت خود در بیش از 70 کشور جهان و ثبات روند رشد خود، یکی از پیشگامان عرصه تولید ساعت در جهان است، به طوری که سالانه معادل بیش از 25 میلیون دلار، ساعت تولید و به سراسر جهان عرضه می کند.

رومانسون با بهره گیری از اصل مدیریتی “ طراحی یعنی رقابت پذیری “  ( Design means competitive-ness ) و سرمایه گذاری مستمر در فاز تحقیق و توسعه، راه خود را برای دستیابی به اعتماد و رضایت بیشتر مشتری و در نتیجه کسب سهم بیشتری از بازار پیش گرفته است. به همین دلیل حجم بیشتری از درآمد فروش سالانه خود را به تحقیق و توسعه ( research and development یا R&D ) اختصاص می دهد.

رومانسون اولین شرکتی است که فعالیت های خود را به طور مستقل در کره جنوبی در زمینه توسعه و ارتقاء انواع ساعت های مکانیکی ادامه می دهد. نتیجه یکی از این تحقیقات در این کشور، توسعه یک مدل ساعت جیبی بود که رومانسون پیش نمونه ای از آن را در سال 2008 به نمایش گذاشت.


برند رومانسون، بر اساس موضوع نئوکلاسیک، در طول دو دهه گذشته، مرکز توجه بازار بوده است. اما با این وجود، خود را هنوز در میانه مرحله تکاملی می بیند و رشد خود را با سفارشی کردن محصولات مطابق با نیازهای مشتری، هم در بازار داخلی و هم در خارج از بازار حفظ می کند.

رومانسون در صنعت ساعت به طور مداوم به دنبال نوآوری است. و از افتخارات آن، اجازه برای ورود به نمایشگاه بین المللی لوکس بازل است، که شرکت در این نمایشگاه برای سازندگان ساعت دنیا بسیار دشوار است.

0 دیدگاه

ارسال یک دیدگاه

ایمیل شما منتشر نخواهد شد، فیلد های اجباری با علامت * مشخص شده اند.